Volné pracovní místo  MANAŽER ŘÍZENÍ PROJEKTŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Firma vážící si svých zaměstnanců hledá manažera řízení projektů se zkušenostmi.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení projektu
  • koordinace a řízení týmu
  • zavádění nových náběhů a změn do sériové výroby
  • spolupráce s ostatními týmy
  • návrhy nových technologií vč. testování
  • spolupráce na snižování zmetkovitosti nákladů na výrobu s respektováním metodiky 5S a štíhlé výroby - komunikace se zákazníky a ostatními výrobními závody

POŽADUJEME:
  • SŠ/ VŠ technického směru (či prokazatelná praxe min. 5 let v oblasti strojírenství či elektrotechniky)
  • praxe z výrobní nejlépe strojírenské společnosti nutná (min. 3 roky)
  • znalost projektového vedení v oblasti automotive výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • IT znalosti: MS Projekt Autocad XPPS
  • pokročilá znalost německého popřípadě anglického jazyka
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • zodpovědnost samostatnost aktivní přístup k úkolům

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní něměcké společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v atraktivním výrobním odvětví
  • zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost
  • motivující finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • výuka jazykových kurzů hrazená zaměstnavatelem
  • zaměstnanecké benefity
  • osobností rozvoj

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis pomocí odpovědního formuláře.