Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER ŘÍZENÍ TRANSPORTU - CHEMICKÝ PRŮMYSL (75.000 - 85.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Máte zkušenosti s řízením a optimalozací procesů transportu v železniční i silniční přepravě v chemickém průmyslu?
Máte zkušenosti s řízením interní i zákaznické logistiky, řízením materiálových toků i procesů expedice?
PAK NEVÁHEJTE!!!
Významná a neustále se vyvýjející výrobní společnost v Ústeckém kraji, hledá zkušeného kandidáta na pozici TRANSPORTNÍHO MANAŽERA.
Vaším úkolem bude:
  • implementace nových efektivních transportních procesů v rámci všech provozoven společnosti
  • řízení každodenního provozu všech transportních činností v ČR a na Slovensku
  • řízení, koordinace a motivace cca 30 podřízených
  • plánování, tvorba rozpočtů transportního oddělení, kontrola a odpovědnost za jeho dodržení
  • sledování a hodnocení KPI
  • řízení a hodnocení dodavatelů transportních služeb
  • řízení a koordinace interních transportů(vlastní železnice, cisternová přeprava, pásové dopravníky, kontejnery, aj.)
  • uzavírání smluvních vztahů s externími dodavateli(organizace VŘ, požadavky, termíny, cena)
  • dodržování platné legislativy, znalost a implementace zákonných předpisů a norem (nakládání s nebezpečnými látkami)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • 5 let praxe na obdobné pozici v oblasti řízení transportů, dopravy, logistiky, včetně skladování a dopravního plánování, v rámci střední i velké organizace
  • zkušenosti se silniční a železniční přepravou
  • zkušenosti z chemického průmyslu výhodou
  • schopnost řízení pracovního týmu
  • anglický jazyk pokročilý slovem písmem
  • znalost SAP systémů WMS a MS Office (Word, Excel, Power Point, Project)

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí silné, neustále se rozvíjející, úspěšné a uznávané společnosti s vyspělým technologickýcm prostředím
  • nástupní plat dle kvalit kandidáta od 75.000,-Kč/měs. + bonusy a prémie
  • možnost rychlého fifnančního růstu, roční bonus
  • automobil, notebook, mobil, aj.
  • další manažerské benefity
  • místo výkonu práce: Chomutovsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás