Volné pracovní místo  Manažer rozvoje dodavatelů s AJ - výrobní spol.

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro významnou nadnárodní společnost na Vysočině hledáme zkušeného uchazeče, který bude zodpovědný za kvalitu a rozvoj dodavatelů!<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Hodnocení dodavatelů</li>
<li> Vyhodnocení kvality spolupráce - rozvoj, zpětná vazba </li>
<li> Řízení auditů</li>
<li> Vyhledáváních nových vhodných dodavatelů </li>
<li> Péče o stávající portfolio - budování fungujícího vztahu </li>
<li> Smluvní podmínky - vyjednávání podmínek spolupráce </li>
<li> Denní komunikace v cizím jazyce (angličtina)</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl mít:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání - technického směru </li>
<li> Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou</li>
<li> Praxe v kvalitě, výrobním procesu, auditování NUTNÉ!!!!!</li>
<li> Pokročilá znalost norem ISO 9001:2000 a nástrojů řízení kvality</li>
<li> Důslednost</li>
<li> Flexibilita - ochota zůstat přesčas</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příležitost naplnit své ambice</li>
<li> Možnost profesního růstu</li>
<li> Spolupracující tým kolegů </li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Příspěvek na závodní stravování</li>
<li> Vzdělávací kurzy</li>
</ul>