Volné pracovní místo  Manažer skladu a logistiky

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za řízení centrálního skladu – optimalizace skladových procesů
  • Zajištění zásobování skladu a expedice
  • Řízení logistiky (dopravy) vozového parku ve spolupráci s dispečinkem
  • Kontrola pohybu materiálu, inventury
  • Přímé vedení týmu pracovníků centrálního skladu (cca 50 osob)
  • Nákup a evidence materiálu, hmotná odpovědnost
  • Výběr a hodnocení dodavatelů materiálu a služeb
  • Odpovědnost za příjem a expedici zboží
  • Zavedení nových procesů
  • Komunikace s jednotlivými odděleními společnosti a manažery prodejen

Požadujeme

Hledáme:
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Dynamická a pečlivá osobnost
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativní dovednosti
  • Kultivované vystupování, časová flexibilita
  • Samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost
  • Ochota se trvale vzdělávat
  • Práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bydliště v okolí Říčan výhodou

Nabízíme

Hledáme:

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.