Volné pracovní místo  MANAŽER SKLADU, EXPEDICE A NÁKUPU, ref.č. T- 207

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho prestižního klienta, společnost působíci v oblasti vývoje, výroby a prodeje produktů pro nedestruktivní testování materiálů, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANAŽER SKLADU, EXPEDICE A NÁKUPU

Požadavky:
  • nejméně 2 roky praxe s řízením skladu, nejlépe s produkty elektrotechnického charakteru
  • vzdělání technického směru
  • zkušenost s vedení týmu skladníků
  • zodpovědnost za příjem, skladování a výdej materiálu
  • zkušenosti s nákupem materiálu a pořádáním výběrových řízení na dodavatele podmínkou
  • prokazatelné zkušenosti s expedicí podmínkou
  • zkušenost s otevíráním nového skladu výhodou
-aktivní řidičský průkaz skupiny B
-uživatelská znalost PC (zejména Excel a Outlook, programy pro skladové hospodářství)
  • pečlivost a flexibilita

Pracovní náplň:
-vedení týmu pracovníků skladu, odpovědnost za celkový stav skladu
-vyplňování souvisejících dokumentů
-zadávání dat do interního systému
-příprava zboží k expedici, výběr a zajištění vhodného expedičního partnera
-nakládka a vykládka zabalených produktů
-komunikace s mimopražskými pracovišti
  • zodpovědnost za výběr dodavatele a nákup materiálu
  • hmotná odpovědnost za majetek skladu

Společnost nabízí:
  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz
  • fixní platové ohodnocení + motivační složka
  • zaškolení po nástupu
  • prostředí rodinné firmy

Pracoviště: Praha
Nástup: ihned

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte, prosím, svá CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.