Volné pracovní místo  MANAŽER STRATEGICKÉHO ROZVOJE FIRMY - Třebíčsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: okres Třebíč
Termín nástupu: ihned nebo dohodou (v případě výpovědi může být nástup po ukončení výpovědní doby)
Měsíční mzda: 40.000 Kč – 50.000 Kč dle zkušeností a znalostí
Pracovní doba: pružná

Zajímáte se o oblast rozvoje firmy?
Chcete se podílet na investičních akcích?
Máte praxi v řízení velkých firemních projektů?

Pro našeho nadnárodního klienta působícího v lokalitě okresu Třebíč hledáme šikovného nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer strategického rozvoje firmy. Pozice je vhodná pro kandidáty z oblasti výrobních nebo stavebních investic, manažery se zkušeností se StartUp projekty, přemisťováním a transferem strojního firemního vybavení či výroby atd.

NÁPLŇ PRÁCE

plánování strategického rozvoje napříč celou firmou
koordinace již běžících projektů pro rozvoj firmy
příprava nových projektů pro rozvoj firmy
příprava podkladů pro financování rozvoje firmy
kontrola stavu TOP projektů ve firmě vč. zdrojů (finančních, lidských, apod.)
zajišťování provedení rizikových analýz projektů
zajišťování zákonných a jiných povolení a hlášení spojených s projekty
zajišťování smluvní dokumentace s externími dodavateli vč. předání rizik
zajišťování změn dokumentace např. katastr apod.
zajišťování implementace nových projektů do firemní dokumentace
komunikace se sesterskou zahraniční firmou dodávající technologie

Požadujeme

CO POŽADUJEME?

VŠ/SŠ technického nebo stavebního vzdělání
praxi v řízení a koordinaci velkých projektů
AJ na úrovni B2 pro běžnou denní komunikaci slovem i písmem
dovednost práce s PC a MS Office
aktivní, samostatnou, komunikativní osobnost
organizační a analytické schopnosti
tah na plnění a realizaci cílů
ŘP sk. B

Nabízíme

NABÍZÍME VÁM

40.000 Kč – 50.000 Kč měsíční mzdu dle zkušeností a znalostí
13. mzdu při splnění rozpočtových firemních cílů
perspektivitu dlouhodobého zaměstnání
plný pracovní úvazek
firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí
podílení se na firemní strategii a rozvoji firmy
profesní rozvoj a jazykové vzdělávání
dotované firemní stravování
firemní mobil
zajímavé zaměstnanecké akce
5 týdnů dovolené
příplatek na dojíždění
příspěvek na dovolenou
příspěvek na penzijní připojištění