Volné pracovní místo  Manažer strojírenské výroby s AJ/NJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–65 000 Kč / měsíc

Jste akční typ a troufáte si na vedoucí pozici? Pokud se pohybujete v oblasti strojírenství a rád byste svou kariéru posunul zase o kus dál, pak se nám neváhejte ozvat! Do výrobní společnosti hledáme manažera s komunikativní znalostí angličtiny, či němčiny, který je samostatný a nezalekne se nových výzev.

Náplň práce:
  • řízení, plánování a kontrola výroby
  • kontrola dodržování nastavených systémů kvality a standardů ISO
  • spolupráce s dalšími zahraničními odděleními
  • řízení zaměstnanců a jejich motivace

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativnost, chuť do práce
  • AJ / NJ na komunikativní úrovni (umožňující hladkou komunikaci se zahraničními kolegy)

Nabízíme

  • nadstandardní počet dnů dovolené
  • finanční bonusy
  • školení, odborné kurzy
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na životní pojištění, a další, …

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro mistr ve strojírenství, vedoucí výroby, práce strojírenství, práce Brno, vedoucí, mistr, manažer výroby

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!