Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER TECHNOLOGICKÝCH INVESTIC (AŽ 100 TIS.)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Pokud hovoříte plynně anglicky a máte zkušenosti s investicemi do technologií v řádech desítek milionů, máme pro Vás skvělou pozici, na které můžete své zkušenosti zúročit.

Náplň práce:
  • vytyčení směru investiční politiky společnosti
  • rozhodování o realizaci jednotlivých investic
  • výběr nejvhodnějších nabídek
  • řízení a kooperace přípravy a realizace jednotlivých investic
  • podpora činností, které jsou zajišťovány formou outsourcingu
  • správa stanoveného rozpočtu
  • řízení investic až do výše několika desítek mld./rok
  • řízení týmu do 20 podřízených

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ technického směru se znalostí oblasti financí a řízení
  • praxe na obdobné pozici, alespoň 7 let
  • AJ na výborné úrovni
  • znalost norem ISO, řady 9001, 14001 a OHSAS 18001
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovědnost, samostatnost, loajalita

Nabízíme

Nabízíme:
  • perspektivní pracovní pozice ve stabilní a zavedené společnosti
  • manažerská smlouva
  • balíček manažerských benefitů
  • možnost podílet se na vedení významné společnosti
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • prestiž s pozicí spojená

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás