Volné pracovní místo  MANAŽER ÚDRŽBY – OPTIMALIZACE VÝROBY-TPM

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY

Náplň práce:
  • Zodpovídání za plánování zajištění údržby strojů a zařízení v rámci společnosti, koordinace týmu techniků údržby
  • Spolupráce s projektovým manažerem při přesunu nových výrobních strojů a zařízení - zajištění instalace nových výrobních zařízení v rámci závodu (montážní linky, CNC stroje, apod.)
  • Sledování nákladů na údržbu technického vybavení a na údržbu budovy
  • Zavádění opatření na optimalizaci nákladů
  • Komunikace s dodavateli služeb, stanovování plánů denních a preventivních údržeb v rámci závodu
  • Zajištění revizí zařízení
  • Příprava související dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti - zkušenosti s vedením menšího týmu a zároveň zkušenosti s údržbou
  • Zkušenosti s optimalizací nákladů na údržbu ve výrobě
  • Praktická znalost principů a nástrojů štíhlé výroby, znalosti TPM, apod.
  • Organizační a komunikační dovednosti, schopnost vést a motivovat tým
  • Proaktivní a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zodpovědnou pozici v rámci významné společnosti
  • Prostor pro využití získaných zkušeností a schopností, příležitost k osobnímu růstu
  • Příležitost k profesnímu i jazykovému vzdělávání
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Místo pracoviště v CTP Parku Brno-Modřice
  • Nástup možný IHNED

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.