Volné pracovní místo  MANAŽER ÚDRŽBY | PRAHA | až 75 000 CZK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-30-218382. Máte zkušenosti s vedením lidí, máte silný technický background a mluvíte anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme zkušeného MANAŽERA ÚDRŽBY.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> nastavení strategie pravidelné údržby a oprav</li>
<li> nastavení cílů pro produktivitu nákladů na údržbu</li>
<li> koordinace specialistů údržby</li>
<li> lean management</li>
<li> strategie investičních záměrů</li>
<li> komunikace s dodavateli a interními auditory</li>
<li> tvorba technických řešení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru</li>
<li> zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti</li>
<li> pokročilá úroveň angličtiny pro denní využití</li>
<li> manažerské dovednosti</li>
<li> silná osobnost, tah na branku</li>
<li> výborné komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 5 sick days</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné a MHD</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
</ul>