Volné pracovní místo  Manažer úseku logistiky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou zahraniční společnost zabývající se obchodní činností se sídlem v Praze, hledáme schopného kanddiáta/ku na pozici Manažer úseku logistiky.
Vaším úkolem bude:
Budete zodpovědní za vyskladňování a naskladňování zboží dle dispozic, koordinaci práce, včetně personální zodpovědnosti. Spolu s touto pozicí přebíráte zodpovědnost za zajištění všech optimálních pracovních podmínek, za dodržování zásad Zákoníku práce, BOZP a PO. Vedení logistického centra v Modleticích u Prahy a Olomouci.

Požadujeme

Odpovídající praxi s vedením skladu, zkušenosti s vedením většího kolektivu pracovníků, prokazatelné úspěchy ve Vaší dosavadní činnosti v logistice, velkou míru samostatnosti při řešení úkolů, znalost německého nebo anglického jazyka výhodou, bezúhonnost, loajalitu, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odhodlání převzít na sebe zodpovědnost

Nabízíme

Náročnosti úkolů, nasazení a flexibilitě odpovídá mzdové ohodnocení, důkladné zaškolení a zapracování do problematiky je samozřejmostí. Nabízíme práci v jednom z největších a nejmodernějších logistických center, navazující firemní školení, samostatnost při řešení úkolů, možnost osobního a profesního růstu v rámci velké, dynamicky se rozvíjející firmy

Jiná sdělení

MODLETICE U PRAHY nebo OLOMOUC