Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER- VEDOUCÍ NÁKUPU FOOD & NON FOOD

Lokalita Modletice a další
Vzdělání Vysokoškolské

Náš významný klient, společnost provozující síť obchodů po celé ČR, přijme pro svou centrálu v Praze vhodného uchazeče/ku na pozici:
MANAŽER- VEDOUCÍ NÁKUPU FOOD & NON FOOD

Pozice je klíčová, v hierarchii společnosti patří k top pozici.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Vyjednávání dlouhodobých kontraktů s cílem dosáhnout optimálních cen a spolehlivosti dodávek
  • Vyjednávání optimálních nákupních podmínek na úseku FOOD & NON FOOD
  • Sestavování sortimentu podle optimálních zásad
  • Pravidelná analýza a optimalizace dodavatelů v koordinaci s mezinárodním koordinátorem zboží
  • Zealizace procesů v pracovním týmu nákupního oddělení své pobočky tak, aby byly splněny nejvyšší požadavky na kvalitu
  • Zajištění a dodržení přísných postupů při budování a vývoji vlastních obchodních značek

POŽADAVKY:
  • VŠ, příp. SŠ vzdělání
  • Nutné jsou dlouholeté profesní zkušenosti v oddělení nákupu (úsek FOOD resp. NON FOOD)
  • Schopnost vést a řídit pracovní tým
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ (ideálně kombinace obou, denní využívání)
  • Dobré organizační schopnosti
  • Analytické schopnosti
  • Schopnost prosadit se, cílevědomě vyjednávat, přesvědčit protistranu

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás