Volné pracovní místo  Manažer výroby - automotive, od 85 000,- Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v jižních Čechách, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer výroby.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> přímé řízení útvaru, organizace a rozvoj řízeného útvaru</li>
<li> zabezpečení systému řízení jakosti, hodnocení efektivnosti procesu</li>
<li> podílení se na náboru, péče o majetek, zajištění dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání - technický obor</li>
<li> zkušenost s vedením výroby v automobilovém průmyslu minimálně 5 let</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> zkušenost s vedením pracovního týmu</li>
<li> drive, cílevědomost, spolehlivost a zodpovědnost</li>
<li> práce s PC (včetně technických programů)</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> notebook, mobilní telefon</li>
<li> příspěvek na penzijní či životní pojištění</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> ubytování/příspěvek na ubytování</li>
<li> dovolená navíc </li>
<li> bonusy/prémie/13. plat</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".