Volné pracovní místo  Manažer výroby - MZDA od 70.000Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do neustále rozvíjející se společnosti v oblasti výroby komponentů pro automobilový průmysl hledáme zkušeného manažera pro zastřešení výrobního procesu.

Náplň práce:
  • vedení výrobního oddělení
  • plánování výrobních procesů a dohled na plnění standardů
  • řízení projektů ve výrobě
  • koordinace výrobních kapacit
  • školení a motivace pracovníků
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
  • min. SŠ v technickém oboru nebo dlouholetá praxe v oblasti automotive
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu
  • zkušenosti z oblasti výroby podmínkou
  • alespoň základní znalost Aj
  • znalost práce na PC
  • ř.p. sk. B

Nabízíme:
  • měsíční mzdu od 70.000Kč
  • řadu benefitů včetně ročních odměn
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu zasílejte své CV na použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář .