Volné pracovní místo  Manažer výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Mostě, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

MANAŽER VÝROBY

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod výroby
  • nastavování a zlepšování interních procesů
  • participace na projektech
  • plánování
  • reporting
  • monitoring

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti
  • velmi dobrou znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
  • řídící schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • organizační a komunikační dovednosti, schopnost rozhodování

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (do 80.000,-)
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, vzdělávací kurzy, 13. plat, auto i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, penzijní/životní připojištění, sickday, volnou pracovní dobu, firemní akce)
  • moderní pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".