Volné pracovní místo  MANAŽER ZÁKAZNÍKA, 25 - 35 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta - stabilní nadnárodní společnost, která patří ke světové špičce ve svém oboru a sídlí na Vsetínsku hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktového manažera/manažera zákazníka. Máte zkušenosti se: střižnými nástroji, tvářením plechu nebo tvářením plastu? Hovoříte anglicky?<br/>Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Náplň práce :<ul>
<li> komunikace se zákazníky a dodavateli</li>
<li> analýza trhu ve oblasti střižných nástrojů, tváření plechů za studena</li>
<li> tvorba firemní prodejní strategie </li>
<li> interní školení a stanovení prodejních cílů</li>
<li> tvorba nabídek a technických řešení</li>
<li> technická podpora zákazníkům aktivní formou účasti na tvorbě kompletních projektů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> znalost z oblasti plastů, či střižných nástrojů</li>
<li> praxe v oboru minimálně 1 rok podmínkou</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost německého jazyka výhodou</li>
<li> týmový hráč</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní práce v nadnárodní společnosti</li>
<li> profesionální zázemí pro profesní a osobní růst</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".