Volné pracovní místo  Manažera Centra FANTASY PARK PLZEŇ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání

Fantasy Park je největší provozovatel zábavních center v Evropě, které se nacházejí v nákupních střediscích Plaza Centers.
Aktivity : bowling, biliár, diskotéky, internetové kavárny, videohry, bary.

Pro nově otevřené centrum Fantasy Park, které se nachází v OC PLZEŇ PLAZA, hledáme

Manažera Centra FANTASY PARK PLZEŇ

Náplň práce:
  • řízení celého provozu zábavního centra v Plzni s týmem 35 zaměstnanců.
  • finanční analýzy, řízení nákladovosti a zisku
  • plánování a reporting do zahraničí
  • recruitment

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost řízení týmu v provozu např. restaurace, MC Donald, KFC, etc.
komunikativní schopnosti pro řízení týmu
  • týmovou spolupráci, vysoké nasazení
  • plynná znalost anglického jazyka
  • Znalosti PC, MS Office

Nabízíme

  • práci v zajímavé rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti.
  • příležitost řídit a rozvíjet tým Fantasy Park
  • zajímavé ohodnocení
  • Možnost postupu v rámci mezinárodní firmy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".