Volné pracovní místo  Manažer/ka kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost kandidáty/kandidátky na pozici

Manažer/ka kvality

Popis pozice / Náplň práce:
· Řízení oddělení kvality
· Zavádění nových metod řízení jakosti a ověřování jejich účinnosti
· Zapracování požadavků zákazníků
· Plánování a nastavení kvality procesů, sledování výkonnosti
· QM interní audity
· Dohled nad kvalitou procesů u dodavatelů
· Aplikace kvalita v oblasti výroby
· Zodpovědnost za kvalitou na dodavatelské straně
· Zákaznické audity

Požadujeme

· Dosavadní pracovní zkušenosti na manažerské pozici v oblasti kvality min. 3roky
· Zkušenosti s řízením lidí
· Zkušenosti z oblasti automotiv výhodou
· AJ slovem/písmem - každodenní využití (NJ výhodou)
· Min. SŠ vzdělání technického směru
· Řidičský průkaz skup. "B"

Nabízíme

· Pracovní úvazek na HPP
· Motivující finanční ohodnocení
· Možnost využívání firemních benefitů
· Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
· Podpora při profesním rozvoji a vzdělávání
· Místo výkonu práce - Praha - východ
· PLAT 70 - 90 000Kč - dle zkušností

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".