Volné pracovní místo  Manažer/ka kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta, společnost sídlící na Prachaticku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer/ka kvality.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za provádění politiky jakosti a zásady v příručce jakosti;
  • provádění plánu auditu a sestavení externího auditu;
  • podílení se na zlepšovacích procesech;
  • dodržování QM systémů;
  • zodpovědnost za vytváření procesů a dokumentů a za samotné dokumenty v interním systému;
  • včasné plnění úkolů ze soupisu opatření;
  • spolupráce s ostatními odděleními;
  • komunikace s mateřskou společností v Německu.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou;
  • AJ a NJ na min. úrovni B1 podmínkou!!!
  • pokročilou znalost MS Office;
  • zkušenosti z kvality velkou výhodou;
  • smysl pro detail, flexibilitu, samostatnost, pečlivost a přesnost.

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti;
  • velmi dobré nástupní mzdové ohodnocení;
  • možnost profesního rozvoje a karierního růstu;
  • systém zaměstnaneckých výhod;
  • týden dovolené navíc.