Volné pracovní místo  MANIPULAČNÍ DĚLNÍK, NÁSTUP IHNED

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 130 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Jedná se o malou rodinnou firmu. Hledáme lidi se zájmem o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci. Nástup možný IHNED.
Místo výkonu práce: Bořitov (Černá Hora) 130,-/hod

Náplň práce:
  • příprava dílů
  • manipulace s díly(navěšování), balení
  • kontrola provedení odlakování

Požadujeme

  • fyzická zdatnost
  • výpis z TR
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat

Nabízíme

  • mzda 130,–/hod
  • možnost vyplácení zálohy
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • práce ve stabilní společnosti
  • pracovní oblečení/vybavení
  • dotované stravování v areálu firmy
  • možnost zaučení na VZV a obsluhu výrobních zařízení

Vhodné pro

Absolventy.