Volné pracovní místo  Manipulant a obsluha myčky kovů - Německo

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
-Německá společnost přijme zaměstnance na obsluhu myčky kovových dílů
-Práce na 1 až 2 směny manipulace s kovovými díly se zakonzervovanou povrchovou úpravou následné naložení na elektrický vozík a vyložení na myčce která kovu zbaví konzervace
-Místo výkonu práce: do 100 km od Prachatic

Požadujeme:
  • základní komunikační znalost němčiny podmínkou
  • zkušenost s pozicí manipulanta či obdobou pozicí vítána
  • zodpovědnost
  • loajalitu
  • nejlépe bydliště v okolí Vodňan Prachatic Vimperku

Nabízíme:
  • 25.000 čistého/měsíc + prémie
  • zajištěné ubytování popřípadě možno dojíždět
  • zajištěný delegát naší společnosti v Německu
  • práce pro německou společnost
  • průkaz na vysokozdvižný vozík případně zařídíme
  • práce na 1 až 2 směny
  • dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".