Volné pracovní místo  MANIPULANT EXPEDICE/LIBEREC/TAR

Lokalita Liberec a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANIPULANT EXPEDICE/LIBEREC/TAR.

Náplň práce:
  • provádět svozy z externích firem
  • provádět čistění a vysávání dílů určených k interní/externí expedici
  • balení toolů/příprava na převoz dílů do Clean Roomu
  • pracovat s přenosným a pevným terminálem
  • zajišťovat převoz dokumentace a podpůrného materiálu
  • plnit další úkoly dle charakteru pozice a pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • min. vyučen
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost PC – MS Office popř. IS Helios Orange
  • základní znalost AJ výhodou
  • aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest)
  • oprávnění k VZV ( neplatné obnovíme)
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • individuální přístup
  • 12ti hodinové směny – krátký + dlouhý týden (pouze 6:00 – 18:00)
  • práci v unikátním tichém a čistém prostředí
  • rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
  • spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
  • atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

Místo pracoviště:
Liberec

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis s fotografií v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.