Volné pracovní místo  Manipulant lisu Ostrava–až 20 000+stravenky, Po-Pa

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Pracujte ve společnosti, která ocení Vaši práci!

Stravenky!
VOLNÉ VÍKENDY!
NÁSTUP IHNED!

Nabízíme
  • smlouvu na HPP
  • motivující finanční ohodnocení – 15 000 – 20 000 Kč
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • nástup ihned
  • zázemí silně se rozvíjející společnosti
  • volné víkendy – směny Po-Pa – 3směnný provoz

Náplň práce
  • obsluha jednoduchých hydraulických lisů
  • skládka a nakládka pecních vozů
  • manipulace, vizuální kontrola

Požadujeme
  • výuční list
  • dobrou pracovní morálku
  • ochotu a chuť pracovat
  • ochotu pracovat na směny

Místo pracoviště: Ostrava Vítkovice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář