Volné pracovní místo  Manipulant/skladník

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 24 000–26 000 Kč / měsíc

Pánové, jste ve fyzické kondici? Máte řidičský průkaz skupiny B a ovládáte VZV ? Dejte nám o sobě vědět. Strojírenská společnost Vám nabízí práci na HPP.

Náplň práce:
  • Fyzicky příjem a výdej materiálů
  • Vyložení a naložení materiálů
  • Manipulace s VZV

Požadujeme

  • Min. ukončené základní vzdělání
  • Zkušenosti ze strojírenství
  • Praxe ve skladu - velkou výhodou
  • ŘP sk. B - podmínkou
  • Schopnost práce s VZV, průkaz na VZV
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Výkonnostní bonus
  • Firemní akce
  • místo práce: Hranice/okres Přerov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!