Volné pracovní místo  Manipulant – Turnov – příspěvek na palivo 2 500 Kč

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–28 000 Kč / měsíc

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v malé rodinné firmě, která se zaměřuje na výrobu technické keramiky. Malý kolektiv, příjemná atmosféra, stravenky, zálohy a možnost ubytování zcela ZDARMA. Na naftu nebo benzín přispíváme. Nástup ihned.

Náplň práce manipulanta:
  • Obsluha manipulačních vozíků
  • Doplňování a odvážení materiálu
  • Obsluha strojů (praní a omílání dílů)
  • Zodpovědnost za čističku odpadních vod
  • Třísměnný provoz v Turnově (ranní/odpolední/noční)

Požadujeme

  • Praxi ve výrobě
  • Samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu v Turnově

Nabízíme

  • Základní mzda 126 Kč/hod.
  • Odpolední příplatek 30 Kč/hod. (až 1 575 Kč/měs.)
  • Příplatek za noční směnu 35 Kč/hod. (až 1 838 Kč/měs.)
  • Docházkový bonus 1 000 Kč
  • Výkonnostní bonus 9 % (1 848 Kč/měs.)
  • Příspěvek na vlastní dopravu 2 500 Kč k dispozici je hlídané parkoviště v areálu závodu)
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA - byty s vlastní koupelnou a kuchyní (5 minut od zastávky MHD)
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravné od 75 Kč za každý odpracovaný den
  • Týdenní zálohy – 1 500 Kč – po odpracovaném týdnu
  • Odměna 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Stabilní práce na HPP

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.