Volné pracovní místo MANIPULANT ve SKLADU - ZLÍN

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
základní, vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
75 - 85 Kč/hod

Ref. č.: 10–21–200608. Máte zájem pracovat v čistém pracovním prostředí, na 2 směnný provoz ve Zlíně?

Náplň práce:
  • balení hotových výrobků do krabic
  • manipulace a třídění zboží na palety
  • práce s kodovou čtečkou, dodejkami apod.

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

  • místo výkonu: Zlín
  • možnost dojíždět MHD přímo před firmu
  • 2 směnný provoz
  • v případě oboustranné spokojenosti po půl roce převod do kmenového stavu na dobu NEURČITOU
  • závodní stavování (příspěvky na stravu)