Volné pracovní místo  MANIPULANT VZV/LIBEREC/TAR

Lokalita Liberec a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, který je výrobce technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANIPULANT VZV/LIBEREC/TAR.

Náplň práce:
  • pomáhá obsluze CNC s manipulaci s materiálem
  • formátuje a zajišťuje zbylý materiál, který následně popíše rozměry a založí na stojan v určených zónách
  • obsluhuje VZV, převoz dílů na výstupní kontrolu
  • pomoc při vývozech, balení
  • při všech pracovních činnostech dodržuje pravidla BOZP
  • provádí základní údržbu na používaných prostředcích

Požadujeme

  • praxi na stejné nebo obdobné pozici
  • řidičské oprávnění sk. B - podmínkou
  • platné VZV třídy I, II druhu D, W 1 praxe min. 1 rok
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost a pracovitost
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden 12ti hodinové směny)
  • možnost osobního rozvoje

Místo pracoviště:
Liberec

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Jiná sdělení

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.