Volné pracovní místo  Manufacturing & Engineering Manager - nový závod

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Lakají vás nové výzvy? Máte zkušenosti s vedením technologie? Tak právě pro vás máme jedinečnou nabídku do nového závodu na pozici i:<br/>
<br/>Manufacturing & Engineering Manager<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce s vedení závodu a řízením výroby </li>
<li> příprava kalkulace nákladů na nové výroby a změny výroby s ohledem na náklady technického a technologického zařízení </li>
<li> zajišťování nabídky a spolupráce při nákupu technického, technologického zařízení</li>
<li> zajišťování a zlepšování řešení ergonomie pracovišť pro celý výrobní cyklus</li>
<li> realizace zahájení výroby nových projektů a změnová řízení s ohledem na náklady, vhodnost umístění a časový plán</li>
<li> zpracovávání a zajišťování dokumentace požadavků na změny jak ze strany firmy, tak ze strany zákazníka</li>
<li> spolupráce s oblastí vývoje v oblasti určení realizovatelnosti a nákladů při náběhu nových výrob</li>
<li> zajišťování technologické a technické přípravy výrobních cyklů a výrobní koncepce, příprava layoutů</li>
<li> zodpovědnost za oblast Manufacturing Engineeringu v oblasti procesních auditů, auditů ISO/TS 16949, environmentálních auditů a auditů zákazníka</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Bc/VŠ technického směru</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ podmínkou</li>
<li> praxe na pozici v oblasti automotive min. 5 let</li>
<li> znalost norem a systémů(QS 9000, VDA 6.1, FMEA, ISO TS 16949 )</li>
<li> znalost MS Office </li>
<li> odolnost vůči stresu </li>
<li> dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti. </li>
<li> schopnost týmové práce </li>
<li> flexibilta</li>
<li> logické a technické myšlení </li>
<li> zkušenosti v jednání se zákazníky </li>
<li> schopnost včasného reportingu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zaměstnanecké benefity</li>
<li> green field</li>
</ul>