Volné pracovní místo  Marketing analyst

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 1-13-200688. Zajímáš se o marketing? Jsi analytický typ a rád pracuješ s čísly? Umíš pracovat s Accessem a kontingenčními tabulkami? <br/>
<br/>Právě pro Tebe máme výbornou příležitost pracovat pro nadnárodní společnost v marketingovém oddělení na pozici Business marketing Analyst!<br/>
<br/>A co bude Tvoje náplň práce?<ul>
<li> analýza dat z výzkumů a průzkumů trhu</li>
<li> analýza zákaznického chování</li>
<li> práce s databází</li>
<li> kromě analýzy dat budeš současně i interpretovat a doporučovat partnerům kampaně</li>
<li> měření efektivity kampaní</li>
<li> prezentace výsledků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> předchozí zkušenost s analýzou dat pro marketingové účely</li>
<li> práce s Excel (kontingenční tabulky, funkce) a Accessem</li>
<li> práce s SQL </li>
<li> angličtina na komunikativní úrovni (reporting do zahraničí)</li>
<li> prezentační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

Bonusy/prémie<br/>Dovolená více jak 5 týdnů<br/>Sick days<br/>Možnost občasné práce z domova<br/>Flexibilní pracovní doba<br/>Příspěvek na stravování<br/>Příspěvek na penzijní/životní pojištění<br/>Příspěvek na dovolenou<br/>Dog-friendly office,<br/>Children-friendly office<br/>Kafetérie<br/>Občerstvení na pracovišti<br/>Vzdělávací kurzy, školení