Volné pracovní místo  MARKETING MANAGER #4076590

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost v oblasti FMCG kandidáty/kandidátky na pozici

MARKETING MANAGER

Popis pozice / Náplň práce:
· Tvorba marketingového & komunikačního plánu
· Strategické řízení svěřených značek na CZ a SK trhu
· Řízení ziskovosti, nákladů, a finančních KPIs svěřených značek, v souladu s plánem a se strategií společnosti
· Definování zákaznického portfolia
· Zodpovědnost za přípravu a realizaci nových řešení propagace
· Monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence
· Reporting a intenzivní spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ vzdělání
· Praxe na marketingové manažerské pozici 3 roky PODMÍNKOU
· Osobnost s výbornou znalostí marketingu a orientací na výsledek
· Velmi dobrou znalost Anglického jazyka
· Znalosti a dovednosti v oblasti řízení malého týmu VÝHODOU
· Uživatelskou znalost MS Office a řidičský průkaz sk. B
· Velmi dobrá komunikace s lidmi, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické schopnosti
· Odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Velmi dobré finanční ohodnocení
· Zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Možnost profesního růstu
· Profesní vzdělávání
· Systém zaměstnaneckých benefitů
· Místo výkonu práce: Praha

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.