Volné pracovní místo  Marketing profesionál – zdravotní IS #2191

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 42 000–52 000 Kč / měsíc

My všichni v CGM máme možnost plnit si své sny i v práci. Máme totiž čas na svůj osobní život! Přidejte se k nám a začněte žít podle svých představ! Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici Marketingový profesionál!

Do našeho marketingového týmu bychom rádi získali samostatnou a šikovnou kolegyni / samostatného a šikovného kolegu, pro něž je marketing více než práce na letácích a pořádání večírků.

Uvítáme tvůrčí osobnost, která má talent pro práci s textem a dokáže kreativně, a přesto srozumitelně, popsat benefity a výhody našich informačních systémů a tím zaujmout nejen naše zákazníky, ale i širokou veřejnost.

Hledáme posilu, kterou bude marketing bavit. Někoho, kdo umí pracovat samostatně a těší ho, že jeho práce vede k výsledkům. Náš nový kolega musí být spolehlivý člověk, který vnímá svou práci komplexně, umí poznat příležitost a rád se zapojí do různých projektů.

Náplň práce:
  • Rozvoj komunikační strategie pro produkty společnosti s ohledem na specifika cílové skupiny
  • E-mailing na pravidelné bázi, tvorba newsletterů a kvartálních bulletinů
  • Vyhodnocování realizovaných kampaní a aktivit s ohledem na stanovené KPIs
  • Tvorba marketingových materiálů
  • Tvorba a realizace kampaní (online i offline)
  • Správa firemních webů
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Vše ostatní Vás naučíme!

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni - budete komunikovat i s mezinárodním týmem
  • Zkušenost s tvorbou obsahu (text, v menší míře grafické návrhy) pro online a ostatní komunikační kanály
  • Znalost analýzy digitálních kampaní a reportování výsledků externí agentury