Volné pracovní místo  MARKETING SPECIALIST | LOCAL MARKETING

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-217353. Hledáme šikovné MARKETINGOVÉ SPECIALISTY Z OBLASTI FMCG!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Koordinace lokálních aktivit </li>
<li> Aktivní spolupráce s obchodními centry a plánování aktivit na podporu prodejen </li>
<li> Příprava, vedení a podpora otevíracích kampaní</li>
<li> Podpora BTL komunikace v prodejnách (POS, POP, in - store radio, out store media)</li>
<li> Propojení lokální komunikace s brand strategií</li>
<li> Koordinace výroby POS materiálů a efektivní distribuce do prodejen </li>
<li> Zajištění správné a včasné komunikace aktivit prodejnám a dalších oddělením napříč firmou</li>
<li> Storechecks – návštěvy prodejen</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti marketingu</li>
<li> Min. 1 rok zkušeností v oblasti komunikace, BTL aktivit </li>
<li> Praxe v retailu nebo FMCG podmínkou!</li>
<li> Výborná znalosti anglického jazyka</li>
<li> Silné komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> Organizační schopnosti a kreativita</li>
<li> Řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky</li>
<li> Dny dovolené navíc</li>
<li> Příspěvek na dopravu</li>
<li> Multisport kartu</li>
<li> Penzijní spoření</li>
<li> Slevy na nákup</li>
</ul>