Volné pracovní místo  Marketing Specialist JUNIOR - zdravotnický materiál

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti zdravotnického materiálu, hledáme kandidáty na pozici <br/>
<br/>Marketing Specialist JUNIOR<br/>
<br/>Náplň práce :<br/>
<ul>
<li> produktový marketing</li>
<li> propagace jednotlivých produktových řad</li>
<li> plánování marketingových strategií a rozpočtů</li>
<li> správa budgetů</li>
<li> komunikace s mediálními agenturami</li>
<li> externí a interní komunikace</li>
<li> administrace webových stránek společnosti</li>
<li> plánování a koordinace veletrhů, konferencí</li>
<li> spolupráce s Marketing Managerem</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (marketing, farmacie,..)</li>
<li> praxe na samostatné pozici v marketingu min. 2 roky</li>
<li> zkušenost s kompletním marketingem!</li>
<li> zkušenost ve farmacii/FMCG výhodou</li>
<li> znalost grafických programů (Adobe) a MS office</li>
<li> Anglický jazyk na velmi dobré úrovni slovem i písmem</li>
<li> Komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> Řidičský průkaz skupiny B</li>
<li> Organizační schopnosti, samostatnost</li>
<li> Kreativita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Práce v úspěšné nadnárodní společnosti</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí</li>
<li> Mezinárodní společnost </li>
<li> Možnost profesního růstu</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Firemní akce</li>
<li> Účast na firemním programu rozvoje a vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".