Volné pracovní místo  MARKETINGOVÁ ASISTENTKA - ref. č. 354a

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se průzkumem trhu, poradenskou činností v oblasti farmaceutických výrobků, reklamní činností, hledáme vhodnou uchazečku na pozici - Marketingová asistentka

Náplň práce:
  • Běžné sekretářské práce (kopírování, vedení zápisů z porad, archivace dokumentů, apod.)
  • Administrativní činnosti spojené s nástupy a výstupy zaměstnanců při vzniku a ukončování pracovního poměru
  • Zajišťování letenek a ubytování
  • Vedení pokladny
  • Vedení pošty (evidence, distribuce, drobné pochůzky na poštu)
  • Jednoduchá příprava podkladů k platbě, včetně evidence došlých a vydaných faktur, archivace kopií, kooperace s účetní (zasílání kopií faktur)
  • Vedení skladu propagačního materialu, podpora při objednávání propagačního materialu
  • Správa vozového parku, včetně řešení pojistných událostí – komunikace s pojišťovnami, servisy, zpracovávání podkladů při koupi a prodeji vozů, přepisy vozů, obnovy pojistných smluv, správa CCS karet
  • Příprava podkladů pro mzdy (evidence docházky)
  • Evidence nákladů podle kategorií v MS Excel
  • Zajišťování mítinkových místností pro firemní školení a záležitosti s tím související (zajišťování občerstvení, ubytování)
  • Zajišťování občerstvení na jednání ve firmě a příprava zasedacích místností
  • Podpora při zajišťování účasti na kongresech (registrace účastníků, zajišťování ubytování, letenky)
  • Kooperace s finančním poradcem (daňové podklady, jejich aktualizace – zejména podklady pro výpočet silniční daně)
  • Příležitostné překlady

Termín nástupu: únor 2012
Místo výkonu práce: Praha
Platové rozpětí: Kč 25 000 - Kč 30 000 (podle zkušeností)
Druh pracovního poměru: hlavní pracovní poměr (na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou)
Pracovní doba: pevná pracovní doba
Pozn.: zaměstnanec většinou pracuje pod přímým dohledem
(tj.,vykonává úkoly podle požadavků nadřízených)

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Minimální praxe na obdobné pozici 2 roky
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem, písmem, aktivně, komunikativně –důležitá podmínka, denní kontakt s angličtinou)
  • Znalost práce na PC (zejména vynikající znalost Excel)
  • Všeobecný přehled, preciznost, pečlivost, spolehlivost, vysoký smysl pro zodpovědnost, samostatnost, iniciativa
  • Výborné komunikační dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování, umění jednat s lidmi, loajalita, schopnost práce pod tlakem, odolnost vůči stresu
  • Komplexní myšlení, proaktivní jednání

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • Práci v silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • Jazykové vzdělávání a další vzdělávání
  • Týden dovolené navíc (nad rámec zákona), stravenky, sick-days, penzijní připojištění, životní pojištění

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií. Jestliže Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".