Zařazeno v oborech:
Marketing
Pozice:
Specialista marketingu
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Specialista marketingu Zlín

Volné pracovní místo MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (25.000 - 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Jste tvůrčí osobnost a máte zkušenosti z oblasti marketingu? Ovládáte anglický jazyka na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a reagujte!

Úspěšná česká společnost, jednička v oblasti zpracování plastů, přijme do svého týmu zaměstnance na pracovní pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (od 25.000,– Kč)

* Plánování marketingových a propagačních aktivit/kampaní

  • Zodpovědnost nad přiděleným rozpočtem

  • Spolupráce s kolegy a ostatními odděleními společnosti

  • Účast na výstavách a veletrzích

  • Správa webových stránek

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – obor marketing

  • Min. 3 roky zkušenosti s prací na obdobné pozici

  • Zkušenost se správou webů a online podporou

  • Pokročilou znalost anglického jazyka

  • Samostatnost a kreativitu

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti

  • Moderní pracovní prostředí

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování

  • Jazykové vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Zlín

Podobné nabídky práce

Content specialista (junior/senior)
Ref. č.: 10-13-241730. Kdo je Pria? Jsme zlínská interaktivní agentura s pobočkou v Praze a klienty po celém Česku a na Slovensku. Prostřednictvím online marketingu a nových médií se ke koncovým klientům dokážeme dostat blíž než n ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín Plný úvazek
včera
Vedoucí marketingu
Náplň práce: tvorba obchodní a marketingové strategie, spolupráce na tvorbě produktového mixu, zajišťování vstupu nových produktů a služeb na trh, vyhledávání nových příležitostí, volba správných prezentačních kanálů, analytická p ...
Avex Steel Products s.r.o. tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Marketingový specialista
Náplň práce: zajišťování kompletního marketingu firmy, příprava a realizace marketingové strategie, správa firemních webových stránek, e-shopu a publikace na sociálních sítích, správa e-mailů, tvorba reklamních a odborných textů a ...
JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. Průmyslová 509, Lukov Zkrácený úvazek, Brigády