Volné pracovní místo  Marketingový specialista - nadšenec (13. plat + další bonusy)

Lokalita Hodonín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Brněnská personalistika byla založena v r. 1996. Poskytujeme komplexní služby nadstandardního charakteru v oblasti personalistiky, vzdělávání a poradenství.

Nabídku volných pracovních pozic najdete na stránkách www.bp.cz

Pro našeho klienta, úžasného výrobce a zpracovatel bylin, čajů, koření a dalších produktů z ekologického zemědělství, který patří na evropském trhu mezi přední distributory těchto produktů, hledáme nového, nadšeného parťáka do týmu.

Pracovní náplň:
Copywriting a korekce textů z klávesnic kolegů, psaní originálních textů
Znalost digiálního marketingu a sledování a využívání novinek ze sociálních sítí
Podílení se na firemním e-shopu, webových stránkách
Spolupráce na zlepšování e- commerce procesů a uživatelského prostředí virtuálního světa
Excelentní český jazyk
Němčina pro denní komunikace jak písemnou tak telefonickou

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání
Zkušenosti v oboru
Středně pokročilá němčina
Pokročilá angličtina
Sdílení firemních hodnot - férová spolupráce, vzájemná vstřícnost, otevřenost

Nabízíme

Bonusy/prémie, 13. plat
Mobilní telefon, NTB
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, občerstvení na pracovišti
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce