Volné pracovní místo  MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, ref.č. V 296

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, úspěšnou a rostoucí společnost působící v oblasti služeb zákaznických center, hledáme vhodné kandidáty na pozici
MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:
  • personální inzerce (on-line inzerce, inzerce v tištěných médiích...)
  • péče o firemní webové stránky
  • péče o sociální sítě a inzerci v tomto prostředí facebook a web
  • spolupráce s grafiky, tvůrci webových stránek, dodavateli ...
  • billboardy, plakáty a pod.
  • interní komunikace
  • PR
  • vytváření marketingové strategie a její zpětná vazba
  • sledování konkurence

Požadujeme

  • výborná orientace na sociálních sítích
  • práce s webovými stránkami a el. médii
  • pracovní zkušenost v oblasti marketingu
  • SŠ nebo VŠ
  • AJ komunikativně, NJ výhodou
  • znalost práce s PC
  • samostatnost

Nabízíme

  • možnost práce na 6 nebo 8 hod.
  • zázemí stabilní firmy
  • možnost růstu
  • zajímavá a zodpovědná práce, seberealizace
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky, firemní mobil, vzdělávání, firemní aktivity a další bonusy

Jiná sdělení

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.