Volné pracovní místo  Marketingový specialista v textilním oboru

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

  • plánování a kompletní realizace marketingových projektů pro firemní prodejny Triola (od zhotovení grafického návrhu, přes zajištění výroby příslušných materiálů, implementaci, až po vyhodnocení akce)
  • správa sociálních médií Triola (mediální plán, vytváření a vyhodnocování obsahu, oslovování a úzká komunikace s fanoušky, realizace soutěží a jiných forem propagace příslušných stránek: Facebook, Instagram, YouTube, G+, Twitter)
  • správa věrnostního TRIOLA KLUBU (správa databáze, operativa, úzká spolupráce v otázkách akcí klubu)
  • tvorba individuálních marketingových materiálů pro obchodní odd. (grafický návrh, zajištění výroby)
  • práce s webovými stránkami Triola (správa databáze firemních prodejen, změny v databázi, aktualizace akcí na firemních prodejnách ve formě textů, grafický návrh a nasazení bannerů)

Požadujeme

  • znalost práce s programem GIMP (případně jiným pro základní práci s grafikou)
  • kreativní myšlení
  • aktivní zájem o módu doma i ve světě
  • aktivní zájem o nová média
  • samostatnost, proaktivnost, pečlivost
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • SŠ/VŠ vzdělání marketingového zaměření nebo min. 3 roky praxe v oboru marketingu
  • řidičský průkaz skupiny B s aktivním přístupem k řízení (výhodou)

Nabízíme

  • široká náplň práce – možnost získání zkušeností
  • samostatnou odpovědnou práci v dynamickém týmu s možností seberealizace a osobního rozvoje
  • zázemí stabilní a silné firmy

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Triola a.s., úspěšný český výrobce kvalitního dámského spodního prádla a plavek. Společnost je dynamicky se rozvíjející podnik s více než 100 zaměstnanci. Zaměřuje se na produkci značkového spodního prádla a plavek a obchoduje také se zbožím dalších značek. Kromě velkoobchodního prodeje zboží obchodním partnerům provozuje i vlastní síť kamenných prodejen, kterou nyní rozšiřuje, a v posledních letech rychle rostoucí e-shop.

Místo práce: Praha – Vyšehrad

Termín nástupu: od 1. 8. 2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte možnost "odpovědět".

Platnost inzerátu končí 11. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.