Volné pracovní místo  Marketingový specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná výrobně-obchodní společnost orientovaná na sortiment stavební mechanizace a nástroje hledá do svého týmu vhodné a schopné kandidáty na pozici "Marketingový specialista".

Náplň práce:
  • vyhledávání informací, monitoring trhu
  • tvorba a údržba marketingových databází a informační servis
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • zajištění marketingových materiálů a tiskovin
  • spolupráce na přípravě a realizaci marketingových akcí a projektů na podporu prodeje
  • marketingové plánování
  • správa a rozvoj internetových stránek společnosti
  • komunikace s dodavateli služeb

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v marketingovém oboru (SŠ s praxí na obdobné pozici, VŠ možno i absolvent)
  • orientaci v marketingové problematice
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • kreativní a proaktivní přístup
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint, Outlook)
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • klidné a příjemné pracovní prostředí
  • práci v dynamicky rozvíjející se společnosti
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního i profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity: stravenky, firemní vzdělávání, po roce týden dovolené navíc,..)

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: cca 25 000,-Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".