Volné pracovní místo  MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: okres Hodonín
Termín nástupu: dle dohody
Mzdové ohodnocení: dle zkušeností

Jste tělem i duší markeťák?
Chcete vést tým zaměstnanců a stát se členem užšího vedení společnosti?
Mezinárodní společnost zabývající se zpracováním přírodních produktů a potravin hledá do svého týmu posilu na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA.

Co je náplní práce?

příprava a vedení prezentací, veletrhů
organizace firemních akcí a školení s doprovodným programem
tvorba marketingové strategie
vytváření marketingových kampaní společnosti
slohová stylizace PR článků, tvorba produktových textů
monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence
aktivní práce s médii - web, Facebook, sociální sítě, blogy

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

má SŠ/VŠ vzdělání
má prokazatelné výsledky a úspěchy v oblasti marketingu
má ambice se časem posunout na vedoucího oddělení
má pokročilou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
má schopnost motivovat druhé, prosazovat si své nápady a tah na branku

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?

nadšený a pohodový kolektiv
moderní pracovní prostory
13. Mzda
příspěvek na stravování
sleva na firemní výrobky
bohatý firemní život (vánoční akce, den otevřených dveří, zaměstnanecké exkurze k našim partnerům)