Volné pracovní místo  MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Personální agentura, výběry zaměstnanců na pozice odborných specialistů, THP, na pozice středního a vyššího managementu, pracovní příležitosti pro absolventy SŠ, VŠ se znalostí jazyků, HR outsourcing

Na uvedené pozici budete zastupovat velice prestižního zahraničního klienta, vytvářet vztahy k zákazníkům a komunikovat s médii. Budete prezentovat společnost při rozličných marketingových aktivitách, na zahraničních veletrzích a dbát o mediální obraz společnosti. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit tvorba odborných článků dle oboru působení společnosti v angličtině a jejich případná prezentace.

Požadujeme

výbornou znalost angličtiny při každodenním využití (mluvené i psané slovo)
výbornou schopnost komunikace a pozitivního působení
znalosti z oblasti marketingu či prodeje
ochotu cestovat (zejména do zahraničí)
ŘP sk. B

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení
zajímavou a různorodou práci s rozsáhlými kompetencemi
výborné podmínky pro další profesní růst a rozvoj uchazeče
atraktivní pracovní náplň mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

společnost sídlící v blízkosti Plzně, která podniká v oblasti výroby a obchodu se sportovním vybavením, mateřská centrála v USA

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".