Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Marketingový specialista

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:
Marketingový specialista

Náplň práce:
  • Vytváření marketingových strategií v závislosti na cílech společnosti
  • Plánování marketingových kampaní s obchodními partnery
  • Příprava a realizace marketingových kampaní
  • Spolupráce s obchodním, prodejním a produkčním týmem

Požadavky:
  • SŠ vzdělání
  • Smysl pro tvorbu propagačních materiálů
  • Schopnost orientace na trhu
  • Kreativní myšlení
  • Znalost MS Office
  • AJ na úrovni B2
  • Samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
  • Rozmanitou práci na projektech v nadnárodní společnosti
  • Možnost home office
  • Širokou škálu benefitů
  • Lokalita pracoviště: Praha 5 (u metra linky B)

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás