Volné pracovní místo MÁTE PRAXI S PRODEJEM ZDRAVOTNICKÝCH MATERIÁLŮ?

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha a okolí
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
30000 Kč/měs

Jste zkušený obchodník v oblasti zdravotnických materiálů – sterilizační materiál, malé chirurgické sety, obložení operačních sálů, vlhké hojení ran,…?
Pak právě Vás hledáme! Na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – celé Čechy

Náplň práce:

  • přímý kontakt se zákazníkem – nemocnice
  • prezentace produktů, postupné rozšiřování portfolia
  • odpovědnost za vývoj prodeje
  • podíl na přípravě koncepce prodeje
  • podíl na optimalizaci zákaznických řešení
  • vedení produktových školení
  • účast na konferencích a kongresech
  • reportování

Požadujeme

  • vzdělání v oboru výhodou
  • zkušenost s prodejem zdravotnických materiálů NUTNOSTÍ
  • kontakty v nemocnicích
  • příjemné a přátelské vystupování
  • výborné komunikativní schopnosti
  • vysoká samostatnost
  • proaktivní přístup k práci
  • orientace na výsledek
  • anglický jazyk výhodou
  • silná motivace a odpovědnost

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující platové ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • možnost karierního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.