Volné pracovní místo  MATERIAL PLANNER

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
Řídit vztahy s dodavateli

Výpočet MRP – výpočet cen materiálu – porovnávání cen

Vytvářet, analyzovat a uvolňovat objednávky surovin a komponentů

Sledovat komponenty a suroviny i jejich variace na základě aktualizací MPS Software

Řešit případné nedostatky materiálu – denní kontakt s výrobním závodem

Zajišťování balení RM

Sledovat výkon dodávky dodavatelem, plán přepravy a následující přepravu

Analyzovat mezery pro plnění cílů

Požadujeme

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání

Aktivní znalost AJ – B1+, další znalosti jazyků výhodou

Praxe v Automotive na pozici v logistice či nákupu

Znalost práce v SAPu a Excelu

Nabízíme

Nabízíme
Zajímavé platové ohodnocení a jiné další benefity

Mobilní telefon, notebook

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova

Stravenky, příspěvek na stravování

5. týdnů dovolené