Volné pracovní místo  MATERIÁLOVÝ DISPONENT/LOGISTIK s RJ, AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta působícího ve výrobní oblasti hledáme kandidáta na pozici Disponenta.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace dodávek k zákazníkům</li>
<li> úzký kontakt s výrobou, plánováním, logistikou</li>
<li> samotné plánování výroby</li>
<li> každodenní kontakt se zákazníky a dodavateli</li>
<li> poskytování informací o produktech a jejich parametrech</li>
<li> zajišťování toku materiálu od objednání u dodavatele až k zaslání</li>
<li> úzká spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe z oblasti logistiky velkou výhodou</li>
<li> plynulá znalost ruštiny</li>
<li> komunikativní znalost angličtiny</li>
<li> velmi dobrá práce na PC (Word, Excel)</li>
<li> flexibilita a analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní mzdové ohodnocení</li>
<li> uplatnění v mezinárodní společnosti</li>
<li> osobností a kariérní růst</li>
<li> 5 týdnů dovolené, stravování, penzijní připojištění, slevy na dovolenou aj.</li>
<li> nástup ihned/dohodou</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".