Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Materiálový inženýr

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Materiálový inženýr

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • podpora provozu s materiálovým know-how
  • podpora výroby a industrializace
  • podpora řízení kvality pryžových směsí v sériové výrobě
  • odstraňování problémů v procesu výroby
  • zlepšení kvality směsi, hlavní příčina, analýza
  • podpora týmu při implementaci nového produktu a nastavení procesu
  • odstraňování problémů ve výrobě dílů
  • spolupráce na pracovišti a sladění s globálními týmy
  • dokumentování práce v podrobných zprávách o projektu
  • tvoření příruček znovu se objevujících problémů souvisejících s výrobou

POŽADUJEME

  • zázemí v chemii, materiálové vědě nebo technologii se zaměřením na pryže a polymery
  • analytické myšlení se schopností řešit problémy
  • zkušenosti s analýzou poruch a řešením problémů
  • školení Six Sigma – velkou výhodou
  • znalost různých výrobních procesů, produktů
  • zkušenosti s používáním laboratorního vybavení
  • znalost reologie polymerů
  • základní zkušenosti se směšováním a složením pryžových směsí
  • schopnost spolupracovat v multidisciplinárním prostředí
  • pečlivost, komunikativnost a dobré organizační schopnosti
  • plynulou angličtinu
  • němčina - výhodou

NABÍZÍME

  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 180 Kč
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy (AJ, NJ, ČJ)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost HO
  • kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Materiálový inženýr?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktualizováno před pár minutami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Materiálový inženýr

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.