Volné pracovní místo MATERIÁLOVÝ NÁKUPČÍ

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
České Velenice
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Jižních Čechách hledá vhodného uchazeče či uchazečku, který/á obsadí pozici NÁKUPČÍ.

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli – jednání o cenách, dodacích podmínkách, platebních podmínkách, rámcových smlouvách
  • spolupráce při náběhu nových projektů, přímá účast v realizačním týmu
  • spolupráce při vytváření materiálových specifikací
  • evidence dokladů a zadávání dat do systému
  • spolupráce s oddělením kvality při hodnocení dodavatelů, vzorkování materiálu aj.
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • alespoň 3 roky praxe v automotive (nákup/prodej/CS servis)
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • schopnost číst výkresy
  • PC uživatelsky
  • výhodou SAP R/3 a Palstat
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • dynamickou povahu, zkušenosti s vyjednáváním, znalost nákupního prostředí
  • ŘP sk. B (příležitostné pracovní cesty)

Nabízíme

  • lukrativní pracovní místo v silné společnosti
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • obvyklé zaměstnanecké benefity
  • možnost nástupu ihned

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte zaslat svůj strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na spolupráci!