Volné pracovní místo  Mechanik – obsluha výrobního stroje (nejen absolventi) od 16.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte technické vzdělání a rádi byste pracovali v prostředí úspěšné mezinárodní firmy? Hledáte možnost profesního růstu? Společnost z oblasti Prostějova otevírá pozici vhodnou právě pro vás.

Náplň práce:

  • operování s výrobními stroji (nastavování, obsluha aj.)
  • mechanické opravování a údržba stroje
  • kontrolování jakosti výrobků, měření a práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ technický obor
  • znalost výkresové dokumentace
  • zručnost

Nabízíme

  • HPP v mezinárodní firmě
  • stabilní pozici s velkým potenciálem růstu a rozvoje
  • příspěvky na odborné vzdělávání (také jazyky)
  • adekvátní mzdové ohodnocení + po zapracování prémie
  • stravování v rámci pracoviště
  • řada firemních bonusů – např. příspěvky na akce, činnosti a služby
  • možný nástup ihned: oblast Prostějova

Vhodné pro

Absolventy.