Volné pracovní místo  Mechanik klimatizací a chladících zařízení

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Společnost, která realizuje technologie klimatizace, průmyslové chlazení, vzduchotechniky, vytápění a měření + regulace. Dále provádí technické a energetické poradenství, přijme do svého kolektivu Mechanika klimatizací a chladicích zařízení

Náplň práce:

  • Montáže chladících a klimatizačních zařízení
  • Oživování a uvádění do provozu
  • Záruční opravy zařízení

Požadujeme

Požadujeme:

  • Výuční list či praxi
  • Velkou výhodou zkušenosti s montáží vzduchotechniky či topení a případně elektro
  • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a pro-klientský přístup, ochota učit se novám věcem
  • Ochotu cestovat (Praha, Ústecký a Středočeský kraj)

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení
  • Možnost rozšíření zaměření montáží vzduchotechniky a topení
  • Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz, mobilní telefon a notebook
  • Adresa pracoviště: Roudnice na Labem

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 51318

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Mechanik klimatizací a chladících zařízení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanik klimatizací a chladících zařízení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.