Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Mechanik - nákladní vozy

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oboru automotive uchazeče na pozici:

MECHANIK – NÁKLADNÍ VOZIDLA, průměrná mzda od 35.000 - 53.000 Kč

Náplň práce:
  • Servis nákladních vozidel

Požadujeme

  • Manuální zručnost, zkušenost na obdobné pozici, případně vzdělání v oboru
  • ŘP sk. C - výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

  • 13. plat, pokud vedení schválí je i 14. plat (zatím vždy vyplacen)
  • Stravenkový paušál 110 Kč na den, flexi karta ve výši 400Kč měsíčně nebo Multisport karta
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Pracovní doba: práce na směny, ranní směna 7:00 - 15:15 hod., odpolední směna 15:00 - 22:00 hod., sobota 7:00 - 14:00 hod.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás